Розділи

Головна
Про нас
Лицарі ефіру
Феї ефіру
Поради
Інтерв'ю
Корисні лінки
Робота на радіо
Радіокурйози
Партнери
Гостьова книга
Форум
Чат
Пісні про радіо
Контакти


 
[Index'99]
 
 
 

 


Лицарі ефіру
Русская версия English version

Арт Антонян
Радіо "Версія FM ", м.Ужгород

Арт Антонян

      "Глибокому самоаналізу піддаю себе тільки наодинці із собою. Це досить інтимний процес. А якщо поверхнево то я - творча, приємна у спілкуванні людина (тільки не питайте мою сестру, чи це правда :). Вірю та ціную справжню дружбу. Не можу без друзів та спілкування. От така картинка виходить. Взагалі, не люблю описувати себе. Кожна людина, дивлячись на іншу, малює своє власне бачення тієї чи іншої особистості. Всі ми - художники, і я не проти, якщо кожна людина намалює мій портрет власними фарбами та формами. А я малюватиму Ваш!"


Посада: DJ
День народження: 26 січня.
Знак Зодіаку: Водолій.
На радіо я потрапив: Рік 1999-ий. Просто зайшов у гості до улюблених ведучих. Прийняли лише, як слухача. У команду не взяли. Причина - занадто "зелений". Але "зеленість" - не вада, час лікує :). Здобув освіту і повернувся. Цього разу - у якості ведучого. Сталося це наприкінці 2004 року.
E-mail:
ICQ: 314002282
Home page: Немає
Робота на радіо для мене це: Дам банальну відповідь. Точніше, запитаю: "А чим вона може бути, якщо людина змалечку тільки і мріяла стати радіо- та телеведучим"?
Мій улюблений колір, вид спорту, жіноче ім'я, марка авто тощо: Світ та життя настільки безмежні та багатогранні, що зациклюватися на чомусь одному немає сенсу. Уявіть, що все навколо Вас стало зеленим (Ваш улюблений колір). Це ж просто трагедія. У мене все залежить від настрою та конкретної ситуації. Хоча і відповісти можу: улюблений колір - усмішка та погляд коханої людини, марка машини - янгольські крила за спиною, жіноче ім'я - Мама, вид спорту - танці та секс... Ой, ще велосипед... Треба вже його собі придбати :).
Найзаповітніша мрія: Так вже сталося, що про найзаповітніші мрії не говорять іншим. От коли досягну того, що поставив собі за мету - скажу. А якщо просто мріяти та бажати - "Пусть всегда будет солнце, пусть всегда будет небо…" и т.д. Всі ми знаємо цю пісеньку.
У людях я понад усе ціную
: Щирість та відвертість, чесність. Не люблю "підводного каміння", але і з ним часто маю справу. Напевно, так цікавіше… Не знаю.
Мій кумир серед радіоведучих: Юнацьке захоплення - Оля Донецька. Вона була ведучою першої FM-станції Закарпаття. Її голос і щира, добра та лагідна українська вимова просто здивували мене та надихнули на радіоперемоги.
Якщо б я мав змогу відкрити своє власне радіо, воно транслювало б: Особисто для себе не визнаю поділ музики на жанри та стилі. Тобто, не можу сказати: "Люблю рок, блюз або поп". Просто поділяю музику на якісну, хорошу, окрилену та неякісну, не варту повторного прослуховування. Тому хотілося б працювати з такою кількістю музики, що однієї радіохвилі точно не вистачило б. Тому я б відкрив кілька станцій. Наприклад: Рок-фм, Класика-фм, Джаз-фм, Поп-фм... Мда... Останнє - не звучить :)....
Якщо б я не потрапив на радіо, то: Був би суворим та навіженим вчителем англійської мови, перекладачем, можливо кулінаром або лікарем-стоматологом. Це все чудово, але ж завжди намагався потрапити саме на радіо. От - маю те, що хотів. Далі - тільки зростання та нові горизонти.
Що б я порадив своїм колегам по мікрофону:Не люблю давати поради, навіть якщо просять. А от підтримати (морально), майже як піонер - завжди готовий. Отримуйте задоволення, ну, і гроші теж... за Вашу натхнену роботу.
Що б я побажав своїм фанам: Будьте здорові та веселі!


Арт Антонян: після інтерв'ю
Анкета лицаря

Шукайте улюбленого ведучого...

Київ
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Автономна республіка Крим
Севастополь

Світ радіо